Sporta un fitnesa centrs
Jūs jau esat gatavi?
+(371) 67 408 318

Grafiki

Grupu nodarbības NOVEMBRIS
"ROZĀ " ZĀLE
Laiki Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
10:00  PILATES
Arina
 SVARA SAMAZINĀŠANAS 
NODARBĪBA
Jeļena
 PILATES
Arina
BODY TONING 
Jeļena
PILATES
Arina 
BODY TONING
Jeļena 
 ZUMBA FOR
BEGINNERS
Iesācējiem Santa
11:00 PILATES
Evgeniya
HATHA YOGA
Natalja
  YOGA THERAPY+
ROLL
90 min     Natalja 

PILATES
Evgeniya
CALLANETICS
Jeļena 
  TOTAL BODY
WORKOUT
Aļona
 12:00          
CORE &

STRETCHING
Vita 
 
           

 
     

       
18:00 PILATES
      Natālija Š.
PILATES
Arina
VESELA MUGURA UN
LOC. VINGROŠANA
    Natālija Š.
PILATES
Arina
PILATES 
  Natālija Š.
   
19:00  FITNESS YOGA
Natālija Š
ZUMBA
Helen
PILATES  
Natālija Š
ZUMBA TONING
Helen
 FITNESS YOGA
Natālija Š 
   
20:00 HIIT
Tatjana "Sports-K"
  APĻVEIDA 
TRENIŅŠ
Tatjana "Sports-K"
CROSSFIT
Tatjana "SPORTS-K" 
ZUMBA
Santa 
   
*Grafika var būt izmaiņas
*Nodarbības ilgums 50-55 min
**Nodarbības notiek pēc iepriekšēja pieraksta pie centra reģistratoriem

"ORANŽĀ" ZĀLE
Laiki Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
9:30    BODY ART
Iveta
     
ZUMBA KIDS
***bērni 7-11 g.
Helen 
 
10:30 FUNCTIONAL
TRANING
Eli 
  FUNCTIONAL
TRANING
Eli  
  FUNCTIONAL
TRANING
Eli  
SBZ (Hiit)
Helen

 
11:30           AFBW
Andrey & Evgeniya
 
13:30 ** MĀMIŅU VINGROŠANA
AR BĒRNIEM
Lauma
    ** MĀMIŅU VINGROŠANA
AR BĒRNIEM
Lauma
     
14:30 ** GRŪTNIEČU 
VINGROŠANA
Lauma 
    ** GRŪTNIEČU 
VINGROŠANA
Lauma 
     
               
17:30 TOTAL BUTT &
PRESS
Ieva 
FUNCTIONAL
TRANING
Santa 
CARDIO BOX
Ieva 
       
18:30  FAT BURNER
Anna

CALLANETICS
Jeļena

 FAT BURNER
Anna

CALLANETICS
Jeļena

   

19:30 FUNCTIONAL
TRAINING+ABS
Ieva
SVARA SAMAZINĀŠANAS 
NODARBĪBA
Jeļena
ZUMBA
 Santa
SVARA SAMAZINĀŠANAS 
NODARBĪBA

Jeļena

 FUNCTIONAL
TRAINING + ABS
Ieva 

   
*Grafika var būt izmaiņas
*Nodarbības ilgums 50-55 
**Nodarbības notiek pēc iepriekšēja pieraksta pie centra reģistratoriem


PILATES un BĒRNU FITNESA ZĀLE
Laiki Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
9:30           
Bērni 7-11 g.
ZUMBA KIDS
Oranžā zālē
Helen
 
               
17:45 PĒCDZEMDĪBU
VINGROŠANA
Evgenija 

Bērni 7-11 g.
ZUMBA KIDS
Helen
 
Bērni 7-11 g.
ZUMBA KIDS
Helen
Bērni 5-11 g.
KIK-TAI BOKSS
"SPORTS-K
   
18:45 PILATES
Evgeniya 

Bērni 4-6 g.
MĀKSLAS
VINGROŠANA
( nod.ilgums 45 min)
Vita

 

Bērni 4-6 g.
MĀKSLAS
VINGROŠANA
(nod.ilgums 45 min)
Vita

Bērni no 12 g.
KIK-TAI BOKSS
"SPORTS-K"
   
19:30   Bērni 7-10 g.
MĀKSLAS
VINGROŠANA
Vita
  Bērni 7-10 g.
MĀKSLAS
VINGROŠANA
Vita
     

*Grafika var būt izmaiņas
*Nodarbības ilgums 50-55 min

**Maksas nodarbība notiek pēc iepriešēja pieraksta pie centra reģistratoriem

*** Nodarbība notiek krievu valodā